خانه 5 آخرین اخبار 5 تعرفه ها

تعرفه ها

آموزش های عمومی
۱۲ جلسه در ماه
هر جلسه ۱:۳۰ یک ساعت و دقیقه
شهریه ماهانه ۷۵٫۰۰۰ تومان

(در جلسات عمومی تمامی هنر جویان شرکت میکنند و از مزایای این نوع کلاس میتوان امکان تمرین با هم تمرینی های متفاوت از نظر وزن و قد، نام برد. که این مزیت باعث پیشرفت هنر جو میشود. از دیگر حسن های این نوع کلاس ها تقویت روحیه اجتماعی بودن هنرجو به واسطه ارتباد با هنرجویان دیگر، رفاقت و دوستی با دوستان خوب،بالابردن حس از خود گذشتگی و فداکاری به واسطه تمرین های دسته جمعه و تنبیه همه به جهت کم کاری یک نفر(که باعث میشود هنرجو تمام سعی خود را به کار بندد تا کم کاری او باعث اذیت دوستانش نگردد)، شوخی و خنده و ایجاد شادی بین هنرجویان، بالا بردن روحیه مسئولیت پذیری به واسطه محول نمودن مسئولیت هایی در باشگاه به هنرجویان میباشد. )
———————————————————————————————————————-
آموزش های نیمه خصوصی
۴ نفر تا ۷ نفر
هر جلسه ۱:۳۰ یک ساعت و سی دقیقه
شهریه هرجلسه ۷۵٫۰۰۰ تومان

(در جلسات نمیه خصوصی معمولا دوستانی که تمایل به تمرین بیشتر دارند، و دوستانی که مسیرشان به باشگاه دور میباشد و یا به دلیل مشغله کاری نمیتوانند در طول هفته وقت برای تمرین خالی نمایند، شرکت در این جلسات را انتخاب میکنند.)
———————————————————————————————————————-
آموزش های خصوصی
۱ نفر تا ۳ نفر هر جلسه ۱:۰۰ یک ساعت
شهریه هر جلسه ۲۰۰٫۰۰۰ تومان

(هر هنرجویی علاقه دارد که در طول آموزش وقت بیشتری را با مربی ارشد خود تمرین نماید.چرا که به دلیل حضور دیگر شاگردان در ساعات تمرین، امکان تمرین زیاد یک هنرجو با استاد خود وجود ندارد و مربی میبایست با تمامی هنرجویان تمرین نماید. برای بوجود آمدن حس رفاقت بیشتر با استاد و تقویت روحیه هنرجو و هم دست به دست شدن با شخص استاد که هنر یادگیری را بالا می برد. لذا برخی از دوستان در هفته روز هایی را هماهنگ میکنند و با اساتید گروه آموزشی به صورت خصوصی کلاس بر میدارند. کلاس های خصوصی از نظر تمرین فنون و پیشرفت معادل ۳ کلاس عمومی میباشد و امکان برگزاری در منزل هنرجو نیز محیا است.)

لازم به ذکر است تمامی کلاس ها بر اساس متد آموزشی سیفو و تمامی مربیان از اعضا گروه آموزشی سیفو و مورد تایید این گروه می باشد.

همچنین ببینید

تبلیغ متد آموزشی سیفو در مجله رزم آور

انگیزشی

وینگ چون ورزشی که محدود سنی و فیزیکی ندارد🙏

تخفیف های زمستانی کلاس نیمه خصوصی

با شروع فصل زمستان کلاس های نیمه خصوصی شامل ۲۰% تخفیف میباشد. مدت ثبت نام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *