آخرین اخبار, آموزش اسکریما

آموزش اسکریما_ جلسه پنجم

آموزش اسکریما_ جلسه پنجم

آموزش اسکریما_ جلسه پنجم

اسکریما که با اسم های کالی _ آرنیس نیز شناخته میشود یکی از سبک های کاربردی هنر رزمی شرق آسبا است که به هنر سلاح سرد مشهور است. اسکریما فقط محدود به سلاح سرد نمیشود و به آن به علت تشابه استایل و ساختار  بوکس فیلیپینی نیز گفته میشود ریشه این سبک به هزاران سال قبل و به جزایر فیلیپین باز میگردد و ……….

شما میتوانید با مراجعه به لینک زیر تاریخچه کامل اسکریما را مطالعه نمایید.

تاریخچه کالی اسکریما

در این جلسه از آموزش کالی اسکریما علوه بر مرور سریع مطالب گذشته؛ ضربات ۷, ۸ از ضربات شانزده گانه اسکریما آموزش داده شده (توجه فرمایید در اسکریما ضربه به نقاط اهمیتی ندارد و زوایا داری اهمیت کاربردی هستند) و اتنها ویدئو چند تمرین جدید که باعث هماهنگی عصب و عضله میشود و به اسکریمادور(هنرجو اسکریما) کمک میکند تا سلاح را بخشی از بدن از خود بداند و به راحتی آنرا جابجا کند آموزش داده شده است

تجهیزات اسکریما

برخلاف اکثر سیستم های جنگی دیگر، این هنر رزمی از تجهیزات انگشت شماری استفاده می کند. بیشتر سلاح هایی مانند باستون ها که می توانند تک یا دوتایی باشند، مورد استفاده قرار می گیرند. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که باستون چیست؟ باستون در اصل یک چوب است و در این هنر از انواع مختلفی از آن استفاده می شود. در کالی از پارچه نیز استفاده می شود که شامل سارونگ و دستمال می باشد. استفاده از این تجهیزات به این دلیل است که حمله به اکثر اعضای بدن در این ورزش قانونی است؛ که برای کم شدن شدت ضربه از آن ها استفاده می شود.

۱/۵ - (۱ امتیاز)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *